#1 03-11-2009 09:38:25

Masaki

http://img121.imageshack.us/img121/8374/donxi.jpg

Zarejestrowany: 02-11-2009
Posty: 8

Masaki

Imię: Masaki

Rodzina: Lucchese

Ranga: Consigliere

Szacunek: 2/50

Pieniądze: 200 $

Ekwipunek: Nóż

Opis Postaci: Nazywam się Masaki Kiyohoko... Pochodzę z mało zamożnej rodziny. Mój ojciec miał niewielki kantor w bogatej dzielnicy Hong Kongu, a matka zajmowała się domem. Żyło mi się dobrze. Niestety pewnego czerwcowego popołudnia, w dzień przed rozdaniem dyplomów ukończenia szkoły, do kantoru ojca przyszło dwóch ludzi. Ubrani byli w markowe garnitury. Sprawiali wrażenie bardzo dystyngowanych, ale gdy jeden z nich na ladzie sklepu położył walizkę w ogromną sumą pieniędzy a drugi pokazał część pistoletu, ojciec bardzo szybko zaczął pakować pieniądze to sejfu i przynosić banknoty w dolarach. Chociaż zrobił to naprawdę bardzo szybko, dostał prezent od Amerykaninów. Jeden podniósł walizkę  i spokojnie wyszedł z kantoru, a drugi przyjaźnie się uśmiechnął i wpakował mojemu ojcu pocisk między oczy, mówiąc wcześniej:
- Bardzo dobrze robi się z Panem interesy...
Wszystkiemu przyglądałem się z zaplecza... Miałem wtedy 18 lat... Dziś mam 24 lata, rok po śmierci ojca wstąpiłem do rodziny Lusechese, następnie piąłem się w górę aż otrzymałem posadę Dona... Gdy zapytali mnie jakiego terenu chcę zostać "panem" odrzekłem...
- Nowego Yorku...

Ostatnio edytowany przez Masaki (06-01-2010 15:18:08)


Moja Karta postaci:
Tutaj!

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB 1.2.23
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.plmaterace janpol ukryta sobieszewo przewóz osób Piła