Zasady Forum

Musisz się zgodzić, jeśli chcesz się zarejestrować

Zakładając konto na Naszym PBF'ie zobowiązujesz się między innymi do przestrzegania zasad, które tutaj panują. Karą za złamanie regulaminu może być w ostateczności zbanowanie na zawsze. Radzę czytać wszystko dokładnie, ponieważ nie będziemy tłumaczyć dalej jaki panuje tutaj regulamin.


1. Nie używaj niepotrzebnie wulgaryzmów, które mogą obrazić inną osobę. W przypadku, gdy ktoś Cię obrazi - proszę o screen, który możesz wysłać po przez prywatną wiadomość do osób upoważnionych do tego zadania. (Moderatorzy, a w przypadku ostatecznym - Administratorzy)


2. Chcąc grać u Nas - deklarujesz tego, co już i tak jest zabronione. Plagiat. Jeśli zobaczę, że ktoś kopiuje dane z forum - nie zawaham się podjąć odpowiednich kroków. Zastanów się nad tym.


3. Szukamy głównie osób, którzy są dosyć kreatywni, potrafią formułować zdania przejrzyście. Nie mam na myśli tego, abyście pisali w pełni poprawnie, ponieważ każdy robi błędy. Zakazane mieszkanie języka angielskiego z polskim!


4. Staraj się nie obrażać innych osób po przez niepotrzebne treści. Postaraj się traktować wszystkich z szacunkiem, a administratora szczególnie.


5. Po założeniu kąta prosimy o założenie Karty Postaci, niezbędnej do uczestniczenia w Naszym gronie. Jednak gdybyś miał problemy w odnalezieniu się - skorzystaj z działu pomocy, bądź zapytaj kogoś na czacie.


6. Staraj się nie zakładać tematów, które były już na forum. W szczególności chodzi tutaj o tematy dla nowych użytkowników. Skorzystaj z wyszukiwarki - prawdopodobnie znajdziesz to, czego szukasz.


7. Starajmy się nie pisać ciągłych wyrazów z DUŻYCH LITER. Skoro chcesz coś wyróżnić - masz opcję do podkreślenia, bądź pogrubienia.


8. Chcesz moderatora? Okej, ale staraj się na to zapracować. Nie chcę widzieć pytań typu: - Mogę moderatora? Gdy ktoś mi się spodoba - sam zdecyduję kto kim będzie. Będę brał pod uwagę głównie ilość spędzonego czasu z Nami oraz pisownie.


9. Zarejestrowałeś się, a teraz chcesz reklamować inne serwisy? Takim osobom mówimy po prostu - nie. Jeśli ktoś chce się wymienić bannerami to pisze mi prywatnie, bez udzielania informacji innym na czacie z całym gronem.


10. Spam. To coś, czego szczególnie nienawidzę. Nie rób tego, unikaj. Nie powtarzaj się, bo to wyjdzie tylko na gorsze. Jak ktoś Cię nie słucha - po prostu ma Cie w dupie i kropka. Przecież można skontaktować się po przez inny sposób z użytkownikiem poza forum.


Stopka forum

RSS
Powered by PunBB 1.2.23
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
sprzedaj materace janpol ukryta sobieszewo przewóz osób Piła