#1 02-11-2009 20:10:39

Ojciec Chrzestny

Administrator

Zarejestrowany: 10-10-2009
Posty: 136

Vito47 - zadania

http://digart.img.digart.pl/data/img/vol3/61/67/download/605551.jpg




"Ostatnia informacja.."



Don Geoseve zlecił ci zabójstwo na pewnego informatora, który wyłudzał informacje od rodziny.
Informator znajduję się w opuszczonym magazynie, dobrze strzeżonym. Jesteś od niego około 2 km. i masz do wyboru jako transport Taxi lub Tramwaj.

(Opisujesz teraz dalej jak się dostajesz do tego magazynu, ale nie rób rozpierduchy tylko opisz co robisz i gdzie jesteś. Pamiętaj, że masz tylko nóż więc będziesz musiał się zakraść i "cicho" zabić ofiarę.)

Offline

 

#2 02-11-2009 20:36:41

Vito47

http://img85.imageshack.us/img85/6658/consigliere.jpg

Zarejestrowany: 02-11-2009
Posty: 37

Re: Vito47 - zadania

Biorę tramwaj. Łatwo wmieszam się w tłum. Wysiadam pół kilometra od magazynu, a resztę drogi pokonuję pieszo. Dokładnie sprawdzam magazyn w poszukiwaniu jakichś wejść lub dróg ucieczki. Tez typ magazynów zawsze ma jakiś świetlik na dachu. Rozglądając się czy nikt nie patrzy wspinam się na skrzynie a z nich na dach. Przez okno w dachu widzę cel. Serce zaczyna mi szybciej bić, krew pulsuje w żyłach. Wkładam rękę pod mój płaszcz w poszukiwaniu Silverballera z tłumikiem.
Przypominam sobie jednak że to nie posiadam Silverballera. Kontynuuję obserwację celu. W magazynie stoi jego samochód, najwyraźniej przyjechał tu aby przekazać o nas informację glinom. Muszę się spieszyć. radiowóz może tu być lada chwila. Schodzę z dachu, i szukam jakichś bocznych drzwi. Kiedy je znajduję wkradam się do magazynu. O ile dobrze pamiętam to mam w ekwipunku nóż. Hmm... jakby go tu załatwić? Wyjść z ukrycia otrzepać garniak, ukłonić się i przywitać standardowym tekstem: ,,Don Geoseve przesyła pozdrowienia''? Skradam się między skrzynkami...


--------------------------------

,,Nigdy nie mów co myślisz przy obcych.''
Karta Postaci

Offline

 

#3 02-11-2009 21:06:28

Ojciec Chrzestny

Administrator

Zarejestrowany: 10-10-2009
Posty: 136

Re: Vito47 - zadania

Właśnie przyjechał radiowóz do magazynu, wysiada dwóch gliniarzy kierujących się w stronę informatora.
Informator znajduję się w małym pokoju na parterze magazynu, w którym nie ma sufitu do pierwszego piętra. (Jesteś na  pierwszym Piętrze między skrzyniami) Dostrzegasz, że w pokoju wisi nad głową ofiary wypalony żyrandol trzymający się na sznurku.

Offline

 

#4 02-11-2009 21:16:07

Vito47

http://img85.imageshack.us/img85/6658/consigliere.jpg

Zarejestrowany: 02-11-2009
Posty: 37

Re: Vito47 - zadania

Szybko podcinam (nie przecinam) sznurek nożem a następnie wycofuję się tą samą drogą którą przyszedłem.
Oddalam się od magazynu najszybciej i najdyskretniej jak tylko mogę. Żyrandol ląduje twardo na głowie celu w momencie gdy ten ma przekazać informacje policji. Pomyślą że to był Nieszczęśliwy Wypadek.


--------------------------------

,,Nigdy nie mów co myślisz przy obcych.''
Karta Postaci

Offline

 

#5 02-11-2009 21:22:53

Ojciec Chrzestny

Administrator

Zarejestrowany: 10-10-2009
Posty: 136

Re: Vito47 - zadania

Don jest zadowolony wykonaniem roboty. Na drugi dzień czytał w gazecie, że znaleziono zwłoki w opuszczonym magazynie. Prasa twierdzi, że śmierć spowodował stary żyrandol, który trzymał się na sznurku.

Nagroda za zadanie:

- Colt 1911 (2 pociski)

- Szacunek + 2

- 250 $


-------------


W tej chwili brak dostępnych misji.  (Zaglądaj, może Don zleci ci jakieś zadanie)






Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB 1.2.23
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.plsamochód taksówka wałcz przewóz osób Holandia